Śląski OZŻ

Staroportowo po wakacjach

stary port po wakacjachPo letnim odpoczynku Tawerna Stary Port w Chorzowie budzi się do życia i spieszy z pierwszymi planami. Okazją do muzycznego spotkania jest koncert Krzysztofa Jurkiewicza i Jacka Jakubowskiego w najbliższy piątek 20 września o godzinie 20.00. Zapraszamy!!!

 

 

 

 

Jacek Jakubowski & Krzysztof Jurkiewicz

Wykonawcy pogranicza muzycznych gatunków. Doskonale odnajdują się w klimatach zarówno żeglarsko -szantowych, jak i piosenki turystycznej, folku. Autorzy muzyki i tekstu wielu popularnych piosenek, które niejednokrotnie zdobyły nagrody w kategorii piosenek premierowych na Festiwalach Shanties. Związani ze sceną od ponad 25 lat. Członkowie takich legendarnych grup jak Packet, Szela, Broken Fingers Band, Gdańska Formacja Szantowa, aktualnie liderzy zespołu Formacja.

Cena biletu w rezerwacji internetowej - 8 zł  www.rezerwacje.hals.krakow.pl

Cena biletu w dniu koncertu - 12 zł

 

Stary Port powraca też do comiesięcznych warsztatów nawigacyjnych prowadzonych przez kpt. Maćka Błaszkowskiego. Pierwsze po przerwie odbędą się we wtorek, 15 października o godzinie 19.00. 

Jeśli po wakacyjnych rejsach chcecie zgłębić, poszerzyć, czy nabyć wiedzę nawigacyjną, to koniecznie zapiszcie ten termin w kalendarzach. Śledźcie tematy kolejnych spotkań, w przygotowaniu cały comiesięczny cykl, aby każdy znalazł coś, co go interesuje. 


Zbliża się i coroczny festiwal TRATWA!

W tym roku będzie trwać całe trzy dni i odbędzie się w całości w Starym Porcie. Stary Port zdradza gwiazdy festiwalu. Wystąpią m.in.: Banana Boat, Jerzy Porębski, Klang, EKT Gdynia.

Jesteś tutaj: Home Kultura żeglarska Staroportowo po wakacjach