Śląski OZŻ

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

KOMISJA SZKOLENIA: PRZYJMUJE DOKUMENTY EGZAMINACYJNE PONIEDZIAŁEK 1500 - 1800

PRZYPOMINAMY: Egzaminy na stopnie żeglarskie należy zgłaszać minimum 16 dni wcześniej przed planowaną datą egzaminu.

Śląski OZŻ

RAPORT PELIKANA — facebookowy profil Okręgu — PRZEPROSINY

ozzZarząd Śląskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego przeprasza następujace osoby:

Kol. Piotra Gostyńskiego,
Kol. Leszka Radzkiego,
Kol. Felicję Molkę,
Kol. Gabriela Kamińskiego,
Kol. Mariana Krupę,
Kol. Jana Dudę,
Kol. Jerzego Lipkę,
Kol. Macieja Palkę,
Kol. Katarzynę Szwankowską,
Kol. Bodo Gorusa
za publikację treści zawierających nieprawdziwe stwierdzenia, pomówienia, obraźliwe zwroty użyte w stosunku do tych osób i wprowadzające w błąd czytelników Facebooka Śl.O.Z.Ż. w tzw. „Raporcie Pelikana”.

Równoczesnie Zarząd Śl.O.Z.Ż. wyjaśnia, że tzw. „Raport Pelikana” umieszczany na profilu facebookowym Okręgu zawierał treści NIEAUTORYZOWANE i w żaden sposób nieuzgodnione z członkami Zarządu. Jednoosobowym autorem wszystkich „raportów” jest były członek Zarządu — Wiceprezes Mariusz Czosnowicz, kóry w dniu 10.10.2015 złożył rezygnację z pełnienia funkcji członka Zarządu Śl.O.Z.Ż.

Członkowie Zarządu wielokrotnie podejmowali próbę usuwania treści i uniemożliwienia ich publikacji. Z uwagi jednak na fakt, że kol. Mariusz Czosnowicz był i pozostaje do dzisiaj (pomimo rezygnacji) jedyna osobą administrującą profilem facebookowym Śl.OZ.Ż., działania te okazały się nieskuteczne. W dniu 14.09.2015 na zebraniu Zarządu podjęto uchwałę na mocy, której wyżej wymieniona osoba została zobowiązana do oddania uprawnień do administrowania profilem facebookowym Śl.O.Z.Ż. Kol. Mariusz Czosnowicz nie zastosował się do tej uchwały.

Nasi przyjaciele:

Jesteś tutaj: Home RAPORT PELIKANA — facebookowy profil Okręgu — PRZEPROSINY