Śląski OZŻ

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

KOMISJA SZKOLENIA: PRZYJMUJE DOKUMENTY EGZAMINACYJNE PONIEDZIAŁEK 1500 - 1800

PRZYPOMINAMY: Egzaminy na stopnie żeglarskie należy zgłaszać minimum 16 dni wcześniej przed planowaną datą egzaminu.

Śląski OZŻ

Morska nawigacja w praktyce

sailcruiserZapraszamy wszystkich pasjonatów żeglarstwa 23 listopada do Tawerny Stary Port w Chorzowie na szkolenie organizowane przez portal twojezagle.pl i Śląski Okręgowy Związek Żeglarski. W trakcie szkolenia będzie można poznać i samodzielnie wypróbować funkcje i możliwości systemu do prowadzenia morskiej nawigacji elektronicznej SAILCRUISER z wykorzystaniem map elektronicznych firmy Jappesen (C-map).

 

 

 

 

W trakcie zajęć każdy z uczestników ma możliwość kompleksowego zaznajomienia się z programem nawigacyjnym pracując na indywidualnym stanowisku komputerowym. Każdy kursant ma do dyspozycji „swój” komputer nawigacyjny, na którym poznaje tajniki morskiej nawigacji elektronicznej. Szkolenie obejmuje zarówno podstawowe funkcje systemu nawigacji takie jak odczytywanie pozycji i kursu jachtu, odległości od obiektów na mapie, planowanie trasy jak również zawansowane funkcje służące do optymalizacji halsowania wykorzystujące wykresy biegunowe jednostki pływającej.

 

Termin: 23.11.2013r.
Godziny rozpoczęcia: 10:00
Czas trwania: około 6 godzin
Miejsce: Tawerna Stary Port w Chorzowie
Cena Szkolenia: 300,- zł od osoby

PROMOCJA !!! 200,- zł od osoby !!!

 

Informacje: www.twojezagle.pl

Zgłoszenia : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr tel.: 32 750 54 90

Nasi przyjaciele:

Jesteś tutaj: Home Morska nawigacja w praktyce