Śląski OZŻ

Spotkanie KWŻ-tów zakończone!

ozzW dniu 02 kwietnia o godzinie 10.00 w tawernie na terenie Yacht Clubu OPTY odbyło się spotkanie KWŻtów. Udział w nim wzięła większość przedstawicieli klubów żeglarskich prowadzących szkolenia oraz organizatorzy Prezes Śl.O.Z.Ż. Marian Krupa i Przewodniczący Komisji Szkolenia Radosław Śląski.

 

 

Spotkanie rozpoczęto od uczczenia minutą ciszy pamięci niedawno zmarłego Kol. Jerzego Wilka wieloletniego Członka Komisji Szkolenia Śl.O.Z.Ż.

Na spotkaniu przekazano przede wszystkim najważniejsze informacje związane ze zmianami w instrukcji egzaminacyjnej wprowadzonej przez PZŻ w dniu 01 kwietnia, a uczestnicy mieli okazję zapoznać się z wymaganiami związanymi z weryfikacją egzaminatorów prowadzoną przez PZŻ.

Prowadzący spotkanie Przewodniczący Komisji Szkolenia przedstawił sposób organizacji egzaminów przez Śląski Okręgowy Związek Żeglarski dostosowując się do nowej procedury oraz zaprezentował plany swoich działań w zakresie pracy Komisji Szkolenia na najbliższą kadencję Zarządu. Wszyscy chętni do współpracy zostali również zaproszeni do włączenia się w pracę komisji i objęcia funkcji Członków Komisji Szkolenia.

Pierwsze posiedzenie Komisji Szkolenia odbędzie się już w najbliższym czasie.

spotk kwz 2016

fot. Jan Wątrobiński

Jesteś tutaj: Home Aktualności Spotkanie KWŻ-tów zakończone!