Śląski OZŻ

Szkolenie z nawigacji elektronicznej - nie przegap!!!


Ekran621 kwietnia (UWAGA zmiana terminu z 20 kwietnia) Śląski Okręgowy Związek Żeglarski we współpracy z firmą BDP-Al Yachting zaprasza na ciekawe szkolenie, którego tematem będzie wykorzystanie oprogramowania SAILCruiser do bezpiecznej nawigacji i obsługi elektronicznych map morskich. Na szkolenie zapraszamy wszystkich tych, którym leży na sercu bezpieczeństwo własne i załogi w czasie rejsu.

 

 

 

 

Termin
Miejsce
Koszt
Ilość miejsc
niedziela 21 kwietnia, godz. 1000 - 1600
Hotel Silvia, Gliwice ul. Studzienna 8
150 zł (oferta specjalna wyłącznie dla osób zgłaszających w Śl.O.Z.Ż.)
10 (ograniczona)

Organizator firma BDP-Al Yachting przesuwa szkolenie na 21 kwietnia. 

Minimalna ilość uczestników konieczna do przeprowadzenia szkolenia: 5 osób 

 

Zgłoszenia na kurs przyjmowane są na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Prosimy o podanie imienia i nazwiska kursanta, numeru telefonu do kontaktu)

Uczestnik szkolenia po potwierdzeniu i wpisaniu na listę, otrzyma drogą mailową voucher uprawniający do odbycia szkolenia w specjalnej ofercie cenowej 150 zł (koszt szkolenia bez zniżki wynosi 300 zł).

Wpłatę w wysokości 150 zł należy przesłać na konto firmy BDP-Al Yachting Sp. z o.o., ul. Wolnośći 68, 41-800 Zabrze do dnia 18 kwietnia 2013 (czwartek)

Nr Konta 93 1140 1078 0000 5115 3200 1001 BRE BANK S.A.

 

Dodatkowych informacji udziela Komisja Szkolenia Śl.O.Z.Ż. w środę w godz. 1500 - 1900 pod nr tel. +48 32 251 41 49 oraz Przewodniczący Komisji Szkolenia Śl.O.Z.Ż. Leszek Radzki tel. + 48 692 066 885

 

Program Szkolenia NAWIGACJA ELEKTRONICZNA

 

Firma BDP-Al Yachting jako jedyna w Polsce prowadzi Centrum Szkoleń autoryzowane przez producenta programów służących do morskiej nawigacji elektronicznej NavSim Technology Inc., które to programy od wielu lat służą do bezpiecznego nawigowania i obsługi morskich map elektronicznych. Program szkolenia uzyskał w 2010r. akceptację Komisji Szkoleniowej PZŻ i jest zalecany dla kandydatów na stopnie morskie. sail-cruiser 2

Szkolenia prowadzone są w doskonale wyposażonej sali wykładowej. W trakcie zajęć każdy z uczestników ma możliwość kompleksowego zaznajomienia się z programem nawigacyjnym pracując na indywidualnym stanowisku komputerowym. Każdy kursant ma do dyspozycji „swój” komputer nawigacyjny, na którym poznaje tajniki morskiej nawigacji elektronicznej i ma możliwość nauczenia się pełnego wykorzystywania tej nowoczesnej pomocy nawigacyjnej, która bezdyskusyjnie podnosi poziom bezpieczeństwa w trakcie rejsu.

Zajęcia prowadzone są w formie wykładu przeplatanego ćwiczeniami warsztatowymi. Każdy z uczestników szkolenia może natychmiast sprawdzić w praktyce elementy nawigacji przedstawiane przez wykładowcę w sposób maksymalnie oddający rzeczywiste środowisko pracy. Do symulowania odczytów sensorów jachtowych takich jak log, GPS, AiS, wiatromierz jest wykorzystywany program dostarczony przez NavSim Technology Inc.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Szkolenie z nawigacji elektronicznej - nie przegap!!!